6077 OIL PAINTING
Sold: SEK 300
Sold den 29 januari 2024 -
9029 OIL PAINTING
Sold: SEK 30000
Sold den 3 februari 2020 -
2185 OIL PAINTING
Sign, 19th century, cows near water, 50x82,
Sold: SEK 2500
Sold den 20 december 2010
3341 OIL PAINTING
sign, Kor vid vattendrag, 23x33,
Sold: SEK 500
Sold den 9 augusti 2010 -
6112 OIL PAINTING
Sold: SEK 300
Sold den 31 mars 2008 -
6074 OIL PAINTING
Sign C Troyon, kor vid vattendrag, 36x41
Sold: SEK 13000
Sold den 21 november 2005
4349 OIL PAINTING
19 x 39, Kor vid vattendrag
Sold: SEK 1500
Sold den 7 november 2005 -
5224 Oljemålning
1800-tal, Kor vid vattendrag, 27 x 33
Sold: SEK 700
Sold den 19 maj 2003 -
6076 Oljemålning
Kor vid vattendrag, sign. Clayton Adams, 30x61
Sold: SEK 6800
Sold den 7 januari 2003